Not4You

Użytkownik

Community Reputation

15

2 Followers

Profile Information

 • Imię
  Daniel
 • Nick
  Not4You
 • Steam
  kredkaa

Recent Profile Visitors

811 profile views
 1. Not4You

  Rozwiązane Polska vs Japonia

  Nie zapominajcie że teraz walczą o HONOR! Szybki wpie*dziel od japonek 2:1 ewentualny remis 2:2.
 2. Not4You

  Propozycja odrzucona Klasa dla Kitmaxa :)

  WIECEJ NIEWIDEK JESZCZE NA PREMCE. 2IQ
 3. Not4You

  Rozwiązane kondycja

  No po 1 pkt, co nie zmienia faktu ze kondycje i tak wymaxuje..
 4. Not4You

  Rozwiązane kondycja

  Nic nie zostało zmniejszone, ubzdurałeś sobie jakiś przelicznik.. Prędkość blokowana jest komendami, właśnie po to żeby ograniczyć rashowanie enemy spawnu.. 10 sekund runda trwa a typ juz na enemy respie zabija bo ma duzo kondycji. Bezsens.
 5. Not4You

  ODRZUCONY volverinooo

  No lepiej nic nie pisz, bo nawet ślepy by zauważył że to podanie na 301, a nie 401... https://www.gametracker.com/player/volverinooo/145.239.19.196:27015/ @Edit: to ze masz admina na innym serwerze automatycznie Cię skreśla..
 6. Not4You

  [Wywiad] Mosorzasty

  Mosorzasty wbijaj do mnie jak Ci tam źle, możemy spać razem! Zabić się razem! No i wiesz takie tam.. zamienic się i possać nie swojego (u know what i mean) xD
 7. Not4You

  Rozwiązane Dolot / Kapitan / Staty?

  Jak zwykle zepsules xD Zlote naboje na dolocie z mp5 bija po 50, a z sg po 80 bodajze gratulacje xD Edit: Nie, tylko na dolocie tak jest :v
 8. Not4You

  ONLY DD2 voteban

  Nie lepiej zalozyc blokade granatu na te pierwsze 15sekund lub napisać plugin, który bedzie działał na zasadzie votebana.. Powiedzmy 35% zavotuje na tą osobe i dostaje ona blokade na granaty. Wystarczy troche kodu z blokady na HE (tak jak u Tytusa na serwerze) i z votebana aby wybrac gracza.
 9. Not4You

  Rozwiązane Paczka Propozycji

  1. I zacznie sie bugowanie ludzi w replikach, bugi gdy ktoś strzela do replik z awp 1/1 lub innej szansy na zabicie. Na nie. 2. Ktoś będzie chciał grać ten perk skoro można na nim stracić? Nie, ludzie dalej będą grać perki, które nic im nie zabierają, a więc perk stanie sie useless. 3. + 4. + 5. Nie, Tytus specjalnie nie dodaje modeli, żeby nowi gracze nie czekali 238197123893128minut aż im sie załaduje. 6. Jak już to może przekierowywanie na 301, gdy 401 jest pełny? 7. + 8. Usunięcie. 9. +/- 10. Stanie jest po to żeby nie było płaczu że ktoś jeszcze klasy nie miał a już go zabili. 11. +
 10. Not4You

  Rozwiązane Przemianowanie serwerów ;)

  Takie serwery sa najtrudniejsze do utrzymania, bo same z siebie generuja malo $$$, czesto nie wystarcza nawet na oplacenie ich. Co do deathruna, mozliwe ze Tytus bylby skłonny postawic DR + klasy. Max 50lv (int,zdrowie,wytrz - usunac) dodac grawitacje(1 pkt - -1grawitacji), ilosc skokow (powiedzmy 10-20pkt - 1 skok), obrazenia z noza (2pkt - 1 dmg) cos w tym stylu. Diablo trzeba ogarniac, problematyczny mod, czesto crashuje o byle gowienko.. Surf_Ski w sumie sam bym zagral Reszta jak dla mnie nieopłacalna. Only HS mozna wywolac glosowaniem na ktoryms z GO Modów, takze piszcie w propozycjach (Np. po 5 minutach mapy wyskakuje glosowanie, czy ma wlaczyc sie tryb Only HS na 5-10minut ).
 11. Not4You

  Rozwiązane [COD 401: 301] propozycje hehe

  Server?: 401/301 Propozycja / problem / zmiany - dotyczy?: NOWY PERK - LASKA ZEUSA Opis - propozycji / problemu / zmiany: Kladziesz lache w dowolnym miejscu (raz na runde), ktora strzela piorunami co 2 sekundy do wrogow w poblizu zadajac 30dmg+int(przelicznik 0.25? = 100inta, 55dmg) przez 10sekund. (Animacje z elektryka, laske mozna na to gowienko dac co bronie przyciagało).
 12. Not4You

  Propozycja zaakceptowana sklep

  Proponuje w ogóle usunąć ten exp z sklepu.
 13. Not4You

  Rozwiązane [COD 401: 301] propozycje hehe

  Server?: 401/301 Propozycja / problem / zmiany - dotyczy?: Nowy Perk - Death Note Opis - propozycji / problemu / zmiany: Trudno zdobyc (tj. antyperk) - Wybierasz osobe która ma umrzeć(z twojego teamu lub enemy). Znika po uzyciu
 14. Not4You

  Rozwiązane [COD 401: 301] propozycje hehe

  Server?: 401/301 Propozycja / problem / zmiany - dotyczy?: Nowy Perk Opis - propozycji / problemu / zmiany: Naboje Karakana- Dodatkowe +5dmg z wszystkich broni, ignorują kamizelke, notatki kapitana i inne pierdoły typu neomex. (Skoro są notatki kapitana to dajmy szanse na skontrowanie ich, a przy okazji zmniejszmy ilość graczy narzekających na kamizelke).
 15. Not4You

  Propozycja odrzucona Kradzież perk'u

  Sama nazwa umiejętności wskazuje że działa tylko na AntyPerk, nie bez powodu nazywa się Anty Antyperk. Tak jak truskawka napisał, klasa stała by się mniej grywalna i każdego złodzieja wkurzałoby że ktoś kupił antyantyperk i nie można mu ukraść perku, a nie tylko Ciebie że Ci kradno..