Infernoonly

Użytkownik

Community Reputation

2

Profile Information

 • Imię
  Artur
 • Nick
  inferno

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Jedyne demo jakie posiadam ma przypisana date modyfikacji 03/04/2018 i innego w folderze gry nie posiadam... także dzięki bardzo sfrustrowanym adminkom, którzy dali bana nie za podejrzenie cheatow tylko za urojone stanie na respie. To jakas farsa ze strony MrRasta i Myszkina, pomimo tego, ze Maxior jasno określił, gdzie jest resp u terrorystów tych dwóch jemiołów Wczoraj dostałem bana na pół godziny od MrRasta zaraz po zabiciu go w bramie, gdzie stałem na pozycji prawej czerwonej kropki, od tak, a dzisiaj po 2 rundzie w terro, z Myszkinem w CT, nagle kolejny ban, tym razem ze screenami. Rozumiem, ze w razie unbana o ile w ogóle taki będzie nadal będę musiał słuchać wymyślonych zasad tych dwóch, zamiast tego jak to sprecyzował właściciel serwera ? Serio jestem wpieniony, wbijam pograć te 30 min maks 2 godziny i taki cyrk bo gosciu padł ..., albo nie może rashowac przy skanach.
 2. Infernoonly

  Rozwiązane Zawieszanie sie serwera

  Serwer lapie czkawke przy starcie nowej rundy lub mapy i zawiesił się już 2 razy
 3. Naprawione
 4. Infernoonly

  Rozwiązane Martinekgdz

  Po prostu z wasylem pocialem sie wczesniej, nie spodziewalem sie, ze tak nisko upadles zeby banowac za uzasadnione pretensje, ale sie przeliczylem.
 5. Infernoonly

  Rozwiązane Martinekgdz

  aha i to wywowało twoj ból dupy dla bana na 2 godziny za obrazę?
 6. Infernoonly

  Rozwiązane Martinekgdz

  Twój nick podczas Gry: Inferno Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Martinekgdz Mapa: dd2 only Screeny / Demko: - Opis sytuacji: Grałem 1 rundę po zalogowaniu i w anarchii jak wchodziłem na długą, jeden z graczy dał prawdopodobnie nieprawdziwe info o tym, ze mam plecy. Obróciłem się mimo, że od długiej był gracz i padłem. Napisałem na czacie coś w stylu "Gdzie ***** niby były plecy, jak koleś był tylko na długiej". Po paru sekundach dostałem za to bana na 2 godziny. A to ciekawe bo bana dostalem od kolesia, który dał te gówniane info i ponieważ mial admina dał mi bana za nic praktycznie, bo wielki admin może.
 7. Infernoonly

  Rozwiązane 0101

  a co jeśli odpala się czasowo i wyłącza? demko będzie kiepskim dowodem. http://www41.zippyshare.com/v/zXFNnSZe/file.html http://www77.zippyshare.com/v/1ex4LCDq/file.html
 8. Infernoonly

  Rozwiązane 0101

  Twój nick podczas Gry: Inferno Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: 0101 oraz unban team, którego część brała udział przy unbanie Data zdarzenia: dwa tygodnie, trzy? Mapa: dd2 Screeny / Demko: ... macie 2 dema, które zostały prawdopodobnie ocenione na oko albo wcale Opis sytuacji: Szczerze to już mi nerwy puszczają i nie tylko mi, ale sporej części graczy na serwerze. Koleś od 2-3 tygodni lata idealnie wcelowany, praktycznie większość jego killi to heady, słyszy ludzi z 2 końca mapy, nie ważne czy stoisz na standardowej pozycji czy kombinujesz on wbiega wcelowany idealnie w ciebie i strzela heady aż miło. Koleś dostał 2x ss, ale praktycznie po godzinie mial ub i gra dalej i teraz żaden admin go nie rusza bo czysty, pomimo, że jego gra ewidentnie wskazuje na odpały. Teraz żałuje tego vipa na 3 miesiące, bo przez krytego odpała, którego będziecie łapać jak yarda 3 lata, kasa idzie w błoto. Zgaduję, że temat zamknięcie bez zbadania sprawy, ale ostatnimi czasy to norma jakościowa tutaj.
 9. Infernoonly

  [Odbanowany] UNKNOWN #5

  Prosiłbym o dokładne rozpisanie 1 albo więcej dem tego użytkownika. 5 ban, do tego ban w innej sieci z podejrzeniem używania wspomagaczy co wypłyneło przy okazji jego podania na admina.
 10. Chciałem sobie dziś przedłużyć vipa na dd2, ale po wysłaniu sms pod odpowiedni nr (mam zapisane sms z tego nr na 2 miesiące wstecz) dostaję komunikat o tym, że sms nie został wysłany. Dodam, że ostatnio używałem sms do opłacenia innej usługi i problemów nie było do zamkniecia rozwiazalem problem z dot.pay
 11. Twój nick podczas Gry: Inferno Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: dobre pytanie, nie wyświetliło, widziałem 2 adminów przynajmniej Data zdarzenia: 18:20 Mapa: DD2 only Screeny / Demko: http://www76.zippyshare.com/v/C3lhWHCO/file.html chyba to Opis sytuacji: Gram sobie 1 runde po 20 minutach czekania na to żeby wbić, bo ciągle 31/32 32/32 i nagle magia 30/32, a jakiś pajac wywala mnie za nie wykonywania celow kiedy stalem na anarchii ct moze kolo 1:40 i żadnej paki nie bylo. Albo admin bawi sie w prywatna wojenkę, albo robił slota dla kolezki albo jest slepy. Sry, ze na nerwowo, ale po 20 min czekania, ktos od tak dla prywaty wywala i znowu gapilem sie kolejne 15 min na wbicie.
 12. Infernoonly

  ONLY DD2 Ban resp?

  Czasami inaczej się nie da, z wielu powodów: -rash CT (1:50 i mogą być na respie TT) -spychanie TT i próby rozbicia anarchii albo trupa żeby skrócić -słaby nieskoordynowany team -celowa blokada anarchii trupa żeby zmylić albo dać czas na przebicie się trzonu zespołu na bs
 13. Infernoonly

  ONLY DD2 [ROZWIĄZANE]Dla Puchatka

  lektura na dziś z podstaw skanów http://i.imgur.com/z8rJ2AT.jpg http://i.imgur.com/xszpPhT.jpg
 14. Infernoonly

  [ROZWIĄZANE]puchatek

  Tak bezpodstawna jak jego zachowanie, co jak sądzę, jeśli temat nie zostanie zamknięty, potwierdzi dużo więcej osób.
 15. Infernoonly

  [ROZWIĄZANE]puchatek

  Mi tez wlepił 2 bany praktycznie za to, ze skanowałem, 1 ok rozumiem, ale 2 praktycznie z d... . Zbanował już paru starych graczy, którzy na moje nic nie mieli jak Makaroon czy Yard (zgaduje, ze mieli w poważaniu pisanie unbana, a szkoda bo grali tu od roku przynajmniej i pomimo sprawdzenia przez wielu adminów jakoś nic nie wykryło. Część jego banów następuje po tym, jak sam padnie od danego gracza. Wiele do życzenia, jako adminowi, pozostawia jego kultura, a właściwie jej brak, powiązany z ***** jako element wyrażania uczuć mniej romantycznych.