Kukis

Użytkownik

Community Reputation

27

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Leszek
 • Nick
  generał-emeryt
 • Miasto
  Teraz Kłodzko :)

Recent Profile Visitors

2,004 profile views
 1. Kukis

  Rozwiązane Zmarzły

  Zmarzły ewidentnie ma problemy z kulturą, dostał ss-y bo grał jakby miał WH, po wstawieniu przeanalizowałem tez demko, może i czysty ale po to są SS y by sprawdzić przy wątpliwościach i jeszcze udaje głupa że to za TXT.
 2. Kukis

  ODBANOWANY ssy

  Naucz się kultury, wczoraj zwróciłem ci uwagę za txt a i tak celowo wchodziłeś. Przykro mi ,że nie pozwalam ci łamać regulamin serwera
 3. Kukis

  Zmiany na serwrze COD 201 lvl 6.05.2020

  Ogarnij te klany, inny gracz też założył klan i nie może nikogo dodać. Nowy gracz , uzbierał na klan a tu Zonk, a rank leci w dół
 4. Kukis

  Zmiany na serwrze COD 201 lvl 6.05.2020

  Sprawa klanów !!!!! Jako 1 wszy założyłem klan i w banku miałem 1000 euro, to nie mogę nikogo zaprosić do klanu ( wysyłam zaproszenie a gracz jak akceptuje to wyskakuje info ze klan nie ma 500 E potrzebnego do przyjęcia ) - można tylko rozbudować klan a co z bonusami ??? - out of order
 5. Nie wiem czy tylko mi ale Chuck Noris czy TG nawet jak ma 100 plus inta ( przy 1/1 ) to najczęściej zabiera kilka Hp, a nie tyle co powinien.
 6. Kukis

  Propozycja zaakceptowana Reset cod 201

  Te uważam, że powinien już być reset. Dochodzi dużo nowych graczy a jak nie mają za bardzo szansy to wychodzą. Sam mam już ponad 120 lvl, zaraz ktoś napisze , to graj inna klasą od zera. ok zmienię klasę ale jak jest kilku innych a oni nie grają na wysokim lvl to nie ma sensu, wniosek: + zrobić reset i spowolnić expa.
 7. Mimo że ma lvl prawie 90 na narkomanie, to jak zginie to ma problem z kulturą, to tylko 1 SS na szybkiego zrobiony. ( chyba że mu się pomyliło z portalem randkowym )
 8. Kukis

  Reset 24.01.2020 Lista zmian:

  Reset by się przydał, żeby zachęcić nowych graczy, stali gracze już mają za wysoki dla nowych
 9. Kukis

  ODRZUCONY Podanie Na Admina

  Jestem na TAK, często gra , pełna kultura, sam słyszałem jak ogarniał graczy, którzy narzekali. Jak najbardziej zasłużył na admina.