Kukis

Użytkownik

Community Reputation

19

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Leszek
 • Nick
  generał-emeryt
 • Miasto
  Teraz Kłodzko :)

Recent Profile Visitors

1,845 profile views
 1. Skargę zawsze można napisać :).... a czy ja pisałem,że mi się coś nie podoba, po prostu stwierdziłem fakt i tyle... poza tym temat jest napisany w dziale "pogaduszki" a nie w dziale - ponarzekaj ... Cel postu już został osiągnięty, bo aktualni admini się wypowiedzieli i dało to do przemyślenia, a na adminowanie , na razie brak czasu. Wszystko już jasne , temat do zamknięcia.
 2. Fajnie, że coraz więcej graczy jest , ale dobrze jakby ktoś pilnował porządku, bo głównie, jak TXT ktoś łazi, to lecą obrazy. Mi tam pikuś, że ktoś płacze bo zginał, ale robi się atmosfera nie miła na serwie Hmm. na dowód wrzucam .. mój nick to nitrox
 3. Kukis

  DODANY Podanko GG WP

  Też jestem na tak, przyda się bo nie ma za wiele adminów.
 4. Kukis

  COD 401 COD 401 - TyTuS - pożegnanie

  Czeno , ale lejesz wodę, dla ciebie się liczy tylko rank w staty. Pozdrowionka i all the best TYTUS.
 5. Kukis

  ODRZUCONY Podanie na GM

  Ech Puszek, jako admin jak ty chcesz ogarniać kulturę jak ty non stop byś gadał :), chyba że twoja metoda to - nie dopuścić nikogo do głosu, co i nikt nie mógł by obrażać.... jak ktoś tam wyżej napisał , jak najbardziej jesteś przyjazny i aktywny , i to jest ok , Ale admin ?? Jestem Neutralny
 6. Kukis

  Rozwiązane Niesłuszny ban

  Lol, zaczął jechać po rodzinie i jeszcze pisze skargę, to trzeba mieć tupet czemu ten drugi nie dostał bana, bo nie słyszałem , żeby obrażał ci rodzinę .
 7. Kukis

  Propozycja zaakceptowana Klasa elektryk!

  Nawet jak na premkę trochę za mocne te pioruny
 8. Lol, to była jedyna broń na nobków, co mieli przewagę expa i raszowali, więc pytanie po co robić blokadę flashy ????:)
 9. Kukis

  Rozwiązane Admini

  No, niektórzy wzieli roczny urlop
 10. I właśnie o to chodzi żeby w jakimś tam ułamku procent był wykrywalny, i stalker i szturm, jaki byłby sens dać im 100 procent niewykrywalności. Większość graczy i tak narzeka na niewidki a ty twierdzisz ze taka niewidzialność nie ma sensu. Jest dobrze ...
 11. Lepszy admin po przemyśleniach , niż nowy nieogarnięty, tez zdobywa doświadczenie i ja bym mu dał szanse, przegnie to i straci, Jak na razie to jest ok , Więc jestem na TAK.
 12. Kukis

  Rozwiązane Kukis

  Miał polecieć ban na 1 h na Karalucha bo perfidnie przeszkadzał, widocznie przeskoczyła w ostatniej chwili pozycja i ty wskoczyłeś, sory, ban krótki i tak zaraz wygaśnie.
 13. Kukis

  DODANY Podanie DarkChocolate<3

  Spełniasz wymagania, ogólnie jesteś pozytywnie tolerowany, byłeś nawet sprawdzany ss, ami i wszystko ok. Zostaje tylko pytanie o twój internet, bo chyba masz go z biedronki, jako admin nie jesteś w stanie obserwować kogoś jak gra, jak sam będziesz miał lagi, o czym świadczą liczne ban z 2 miechów, ogólnie? Na TAK , jak ogarniesz lepszy internet.