Kukis

Użytkownik

Community Reputation

22

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Leszek
 • Nick
  generał-emeryt
 • Miasto
  Teraz Kłodzko :)

Recent Profile Visitors

1,914 profile views
 1. Kukis

  Reset cod 201

  Te uważam, że powinien już być reset. Dochodzi dużo nowych graczy a jak nie mają za bardzo szansy to wychodzą. Sam mam już ponad 120 lvl, zaraz ktoś napisze , to graj inna klasą od zera. ok zmienię klasę ale jak jest kilku innych a oni nie grają na wysokim lvl to nie ma sensu, wniosek: + zrobić reset i spowolnić expa.
 2. Mimo że ma lvl prawie 90 na narkomanie, to jak zginie to ma problem z kulturą, to tylko 1 SS na szybkiego zrobiony. ( chyba że mu się pomyliło z portalem randkowym )
 3. Kukis

  Reset 24.01.2020 Lista zmian:

  Reset by się przydał, żeby zachęcić nowych graczy, stali gracze już mają za wysoki dla nowych
 4. Kukis

  ODRZUCONY Podanie Na Admina

  Jestem na TAK, często gra , pełna kultura, sam słyszałem jak ogarniał graczy, którzy narzekali. Jak najbardziej zasłużył na admina.
 5. Kukis

  DODANY Podanie na admina

  Jestem na TAK, gra często , będzie pilnował porządku, Graczy jest mało, to tym bardziej przyda się admin. Będzie łamał regulamin to poleci, a ja bym dał szanse wykazać się.
 6. Skargę zawsze można napisać :).... a czy ja pisałem,że mi się coś nie podoba, po prostu stwierdziłem fakt i tyle... poza tym temat jest napisany w dziale "pogaduszki" a nie w dziale - ponarzekaj ... Cel postu już został osiągnięty, bo aktualni admini się wypowiedzieli i dało to do przemyślenia, a na adminowanie , na razie brak czasu. Wszystko już jasne , temat do zamknięcia.
 7. Fajnie, że coraz więcej graczy jest , ale dobrze jakby ktoś pilnował porządku, bo głównie, jak TXT ktoś łazi, to lecą obrazy. Mi tam pikuś, że ktoś płacze bo zginał, ale robi się atmosfera nie miła na serwie Hmm. na dowód wrzucam .. mój nick to nitrox
 8. Kukis

  DODANY Podanko GG WP

  Też jestem na tak, przyda się bo nie ma za wiele adminów.
 9. Kukis

  COD 401 COD 401 - TyTuS - pożegnanie

  Czeno , ale lejesz wodę, dla ciebie się liczy tylko rank w staty. Pozdrowionka i all the best TYTUS.
 10. Kukis

  ODRZUCONY Podanie na GM

  Ech Puszek, jako admin jak ty chcesz ogarniać kulturę jak ty non stop byś gadał :), chyba że twoja metoda to - nie dopuścić nikogo do głosu, co i nikt nie mógł by obrażać.... jak ktoś tam wyżej napisał , jak najbardziej jesteś przyjazny i aktywny , i to jest ok , Ale admin ?? Jestem Neutralny
 11. Kukis

  Rozwiązane Niesłuszny ban

  Lol, zaczął jechać po rodzinie i jeszcze pisze skargę, to trzeba mieć tupet czemu ten drugi nie dostał bana, bo nie słyszałem , żeby obrażał ci rodzinę .
 12. Kukis

  Propozycja zaakceptowana Klasa elektryk!

  Nawet jak na premkę trochę za mocne te pioruny