Kukis

COD 401

Reputacja

16

1 obserwujący

O Kukis


 • Grupy użytkownika: COD 401


 • Ilości postów: 77


 • Reputacja: 16


 • Ilość wygranych dni: 0


 • Dołączył : 30.04.2015


 • Jesteś z nami od: 1295 Days


 • Aktualnie:


Kluby

Informacje o profilu

 • Imię
  Leszek
 • Nick
  krokus
 • Miasto
  Teraz Kłodzko :)

Ostatnio na profilu byli

1,618 wyświetleń profilu
 1. Kukis

  Rozwiązane Kukis

  Miał polecieć ban na 1 h na Karalucha bo perfidnie przeszkadzał, widocznie przeskoczyła w ostatniej chwili pozycja i ty wskoczyłeś, sory, ban krótki i tak zaraz wygaśnie.
 2. Kukis

  DODANY Podanie DarkChocolate<3

  Spełniasz wymagania, ogólnie jesteś pozytywnie tolerowany, byłeś nawet sprawdzany ss, ami i wszystko ok. Zostaje tylko pytanie o twój internet, bo chyba masz go z biedronki, jako admin nie jesteś w stanie obserwować kogoś jak gra, jak sam będziesz miał lagi, o czym świadczą liczne ban z 2 miechów, ogólnie? Na TAK , jak ogarniesz lepszy internet.
 3. Kukis

  DODANY Podanie Nekro

  Też jestem na TAK, spełnia wymagania, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, stały gracz
 4. Co za typ, ciągle obraza rożne klasy, i ma czelność pisać skargę. Pisałem mu zęby przestał płakać tylko grał, ale jak kolejny raz przez mikro poleciał teks zjebie , no to i poleciał ban. Naucz się kultury trochę, a jak ci przeszkadzają umiejętności różnych klas "szczególnie płacz na szturma' to po co grasz na Codzie.
 5. Kukis

  ODRZUCONY Podanie Gladiator

  Jest czas że adminów nie ma za wiele, to że grasz kilka lat tu jest trochę naciągane, bo twoja aktywność to jest ostatnie 2 tygodnie, ale za to cześć i chwała. Pomoc się przyda, na okres próbny ja bym dał ci szanse, oczywiście jak będziesz aktywny , na forum . Jestem na TAK ,
 6. Kukis

  DODANY Podanie Luca :]

  Jak najbardziej na TAK, kultura , wiek, steam i inne bleble... da się wyczuć że ogarnia temat, to na tak.
 7. Kukis

  DODANY Witam:)

  Też jestem na TAK, pamiętam jak miał admina i ogarniał. Spełnia wymagania, to dlaczego nie...
 8. Kukis

  Rozwiązane Selekcja Adminów

  Mądrze prawisz większość, ale napisałeś ogólnik że administracja jest zła. Takie kwestie to trzeba rozpatrywać indywidualnie , każdy odpowiada za siebie,. Jak ktoś nie ogarnia admina (lub go nadużywa jak Szeryf po drugim dniu adminowania), leci i po sprawie.
 9. Kukis

  Rozwiązane Selekcja Adminów

  I mądrze i politycznie, alles ist klar, temat do zamknięcia
 10. Kukis

  Rozwiązane Selekcja Adminów

  Naciągane to trochę, a płaczą ciągle prawie ci sami, czemu nie lecą bany za czity, których nie widać. Bardziej mnie rozwalają młodzi admini nadgorliwi , co piszą po 45 sek "Cele bo ban" i spamują bo to przeszkadza w grze. Nieaktywnym adminom raczej można zabrać jak i tak nie wchodzą na serwer.
 11. Kukis

  DODANY SZERYFINO na admina

  Rzadko pisze komuś na tak , jak używa mikro ( nadużywa ) więcej niż inni. Ale on zabawia serwer w pozytywnym znaczeniu. Może trochę klepie za dużo , ale spełnia wymagania, jest lubiany a to się da wyczuć , Tak więc , jestem na TAK.
 12. Kukis

  DODANY J0K3R. vol 2

  Też jestem na TAK, spełnia wymagania, zgłasza sprawy na u@, przyda się w adminowaniu.
 13. Kukis

  ODRZUCONY Podanie na Admina vol.2

  Ja jestem neutral. Za dużo adminów nie ma, wiec dał bym ci szanse. ale z drugiej strony nie masz mikro, jakiś ban za obrazę wyłapałeś w grudniu, a to że dużo grasz to nie wszystko. może większa aktywność to wówczas...
 14. Kukis

  ODRZUCONY Stary admin?

  Też jestem na NIE, może i trochę kulturę poprawiłeś , ale dalej narzekasz za każdym razem jak zginiesz, a to jest nudne i nic nie wnosi do rozmowy. Jako admin to byś spamował za bardzo na mikro.
 15. Kukis

  DODANY Arraxa (Admin) Wszystko Zależy od was <3

  Jestem na tak, może nie gra zbyt długo ale jest opanowany, kultura gry jak najbardziej pozytywnie, więc jak kupi steam, to dałbym mu szanse się wykazać na okres próbny.