Skocz do zawartości

UZI.

DE_DUST2

UZI. wygrał w ostatnim dniu 27 Wrzesień 2014

UZI. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

45

2 obserwujących

O UZI.

Kontakt

 • Steam
  maly_uzi

Informacje o profilu

 • Imię
  Mariusz
 • Nick
  UZI
 • Ulubiony serwer
  Only DD2

Ostatnio na profilu byli

866 wyświetleń profilu
 1. Jakie słuchawki?

  porządne tanie słuchawki: 100 zł LINK DO STRONY 200 zł LINK DO STRONY 300 -400 LINK DO STRONY
 2. Mam propozycję aby wgrać na serwer plugin aby fb nie oślepiał swoich. Może byłoby ciekawie aby utworzyć Supervip, mógłby mieć np: kilka hp więcej,vip ma już więcej więc nie zmieniłoby to jakoś źle rozgrywki, svip mógłby posiadać podwójny skok,można by samemu skoczyć np. na gale czy na skrzynkę bez proszenia o podsadzanie gdyż rzadko ktokolwiek podsadzi. Ponadto mam propozycję aby po godzinie np. 22 vip był dla wszystkich,gra stałaby się bardziej sprawiedliwa i mogłoby to przyciągać graczy na serwer wieczorami bo niestety po 22 zaczynają się pustki. Co wy na to ??
 3. Problem z Mikro

  sprawdź czy masz zaznaczone aby aplikacje przejmowały kontrolę nad urządzeniem w zaawansowanych ustawieniach mikra
 4. Psychiczna wita wszystkich ;p

  elo
 5. DODANY Podanie UZI

  Przepraszam że odpowiem we własnym podaniu ale muszę, nie grałem bo nie mogłem, wróciłem i mam zamiar tu pozostać,nie po to kupiłem vipa sobie i córce aby tu nie grać. Jeśli nie możecie zaufać na słowo że będę grał to spoko,świat mi nie runie Co do innej nazwy sieci w nicku na steam to był to zakład karny który nie istnieje już od kilku lat sentyment
 6. Byłem już szeryfem na tym serwerze i pomyślałem że złożę podanie. Mam trochę czasu wieczorami i z rana więc myślę że przydam się na serwerze.
×