Konijo

Użytkownik

Konijo last won the day on January 28 2016

Konijo had the most liked content!

Community Reputation

8

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Konrad
 • Nick
  Konijo

Recent Profile Visitors

1,794 profile views
 1. Konijo

  [ROZWIĄZANE]Rezygnacja

  Witam, rezygnuję z admina. Powody podałem kilka dni temu szefowej na privie steamowym.
 2. Konijo

  Taryfikator banów

  Es gibt kein Problem, Danio: Czas ONLINE wszystkich graczy: http://www.csone.gameclan.pl/ggtp/index.php
 3. Konijo

  Taryfikator banów

  ja tam widzę wyraźnie "do innej drużyny" Jedynie taryfikator jest nadal: Jednak to moim zdaniem pozostawia "pole do popisu" adminowi czy ma olej w głowie czy nie --> dużo graczy, jeden czy drugi przechodzi do innej drużyny (najczęściej ze względu na to, że nie umieją strzelać na awkach lub jest duża przewaga poziomów). Osobiście nie banuję w nocnych porach za przechodzenie do innej druzyny, gdy graczy na serwerze jest mniej niż 12 osób. Zwyczajnie biorę (jak zginą) otwieram menu drużyn i przenoszę gracza z powrotem do drużyny, w której był. Druga sprawa - "stali" gracze, którzy doskonale już się "obeznali" z regulaminem nie powinni być za jakieś konkretne łamania regulaminu "kickowani"... Np nie będę tutaj nicku wymieniał, ale pewien były admin całkiem często wykorzystuje błędy mapy w takiej sytuacji uważam, że powinno się przechodzić odrazu do bana
 4. Konijo

  Rozwiązane [ROZWIĄZANE]Szerelem admin

  Danio, nie żeby wszyscy byli adminami, ale... 170 357 Użytkowników na forum Regulaminy (1621 wejść w ten link) Idąc tym tropem z ponad 170 tysięcy osób tylko 105 osób choć raz omyłkowo(?) weszło w Regulaminy. Pytanie ile razy ludzie z administracji wchodzili w ten dział a ile sam autor regulaminu... ??? Co do skargi nie będę się wypowiadał publicznie, jednakże pozwolę sobie dodać, że z w ów Regulaminy jest także Taryfikator banów. Przy tak niskiej ilości wejść w ten link faktycznie niektórzy mogą wielokrotnie łamać/nadużywać praw admina.
 5. Konijo

  Rozwiązane [ROZWIĄZANE]SzerelemPL

  Nie będę wskazywał palcem bo nie jednego już admina kickowałem osobiście za ewidentne nabijanie godzin... Osobiście zdarzyło mi się raz, że zapomniałem gry wyłączyć pod wpływem %... jednakże zyskałem na tym podejrzewam nie więcej niż 1 godzinę. Jednakże niektóre osoby, które kickowałem bywały więcej niż 3 razy na serwerze "nieobecne" i to sumarycznie o wiele dłużej... Ja co prawda - wybaczcie za słowa - na szczęście - mam chujowy laptop i ciężko mi jest "zapomnieć" wyłączyć niepotrzebną aplikację/grę, bo mi od razu przycina całą aktywność w danej chwili na urządzeniu. Gdyby nie nieoficjalne stanowisko kilku headadministratorów to dawno bym banował na 5-15 minut a nawet 1 godzinę za nabijanie godzin - tylko po to, by był ślad w systemie, że admin w chuja leci. Co jak co, ale ja jestem na tyle radykalny, że nawet własną łapę bym upierdolił i założył skargę na siebie, gdybym tylko miał pewność, że ktoś ją poważnie rozpatrzy. (ze względu na to, że ja robię błędy, a inni "popełniają" je specjalnie)
 6. Konijo

  [ROZWIĄZANE]Propozycja nowego serwera.

  ZombieMOD mi narazie tylko przychodzi do głowy
 7. Uszanowanko, z racji, że, gdyż, iż, ponieważ, z powodu -----> i przymusu zostawienia urządzenia do grania w Niemczech na świnta - melduję, że nie uda mi się odrobić punktu karnego (którego niewątpliwie jutro otrzymam) za zbyt małą ilość przegranych godzin. Urlop biere jak widać powyżej z musu - w terminie od 26.12.2015 do 07.01.2016. Także już teraz mówię - uszanowanko i "zaraz wracam". (choć do 26.12 jeszcze trochę zostało).
 8. Wyjaśnienie bana nadanego przez SzerelemPL Także... Daj UB, a nie :P
 9. USZANOWANKO, WOW

 10. JA mam słabo wyrobione zdanie niestety... Nie miałem z nim osobiście problemów. Plusem jest wiek, minusem powód podania. Czas online spędzany na serwerze moim zdaniem wystarczający, ale konto na forum założone w dniu podania. Moje zdanie waha się między neutral a tak, poczekam na opinię innych, którzy być może zauważyli jakieś szczegóły lub poznali Cię lepiej niż ja.
 11. Konijo

  Cs niechce mi sie włączyc :'(

  cmd > dxdiag (lub odrazu dxdiag) > sprawdź funkcje DirectX (wszystkie powinny być włączone) > Sprawdź domyślne ustawienia rozdzieczości ekranu (głupie, ale zdarzyło mi się, że kiedyś pomoglo przestawienie). > regedit (dotyczy RACZEJ TYLKO STEAM- wyszukaj valve i usuń co tam znajdziesz, jednocześnie po tym robiąc reinstalkę CS'a) jak to nie pomoże no to chopie... ściągłeś pornos niekompatybilny z cs'em :<
 12. Tyle mam do powiedzenia... jeśli ma ktoś po mnie czy czekoladce jeździć, że MNIE ***** NIE BYŁO? to wypierdalać cyca mamusi ssać... mogę dostać za to bana bądź mogą się na mnie obrazić różne osoby - trudno... ale bycie totalnym idiotą czy brak logicznego myślenia powinno również karane na tym forum... BO W INNYM WYPADKU przyczyniać się będziemy do globalnego spierdolenia umysłowego. P.S. Dla tych, którym chomiki w głowie napędzają procesor - są wakacje, towarzystwo na csone to wbrew pozorom nie gimbaza... Ludzie chodzą do pracy lub wyjechali na tydzień/dwa na wakacje, bo potem cały rok będą znowu zapierdalać. Jeśli tego jaśnie szlachetne młode cebulactwo nie pojmie - to życzę powodzenia w dorosłym życiu. P.P.S. Po 16.08 będę w Polsce i będę miał czas do 26.08 żeby zagrać o jakiejkolwiek porze. edit: Post został napisany zanim EGofly/pierdyliard innych nicków napisał posta... Post skierowany "ogólnie" do krytykujących, a nie do konkretnej osoby.
 13. Potwierdzam swoją nieobecność, bo na 18 mam do roboty iść.
 14. jutro o 17? PFFFF ... jak mnie WIELCE PRAWDOPODOBNIE o 18 do roboty zwiną... :(
 15. ja w większości wypadków obserwuje gracza, który chodzi nie tam gdzie powinien. Jeśli jego gra przynosi jakiś efekt (zabija przeciwników w takiej ilości, że nie udaje się CTkom rozbroić bomby) to nie wywalam, ale jeśli się uda im rozbroić bombę to w następnej rundzie nie pozwolę mu już na niepilnowanie paki i kick/ban za cele. Jeśli chodzi o zgłoszenia graczy odnośnie niewykonywania celów mapy przez ich druzynę (bądź czasem przeciwników) ---> jeśli jest odpowiednio dużo graczy to jak tylko mnie ktoś zabije to wchodzę na spekta i robię porządek... jeśli jest mało graczy to staram się robić to bezbłędnie z widoku gracza. (zapomniałem dodać najważniejszego) - nie pamiętam, żeby zen/on/don antonio nie wchodził na spekta gdy trzeba kogoś popatrzeć, więc się nie wypowiem na temat jego aktywności na spektatorze. Co do skargi nie mogę niczego tak na prawdę wtrącić, bo ja pilnuję graczy - a nie adminów/unban team.