FeO

DE_DUST2

FeO last won the day on November 7 2016

FeO had the most liked content!

Community Reputation

92

4 Followers

About FeO

 • Birthday 02/03/1997

Profile Information

 • Imię
  Lucas
 • Nick
  FeO ;*
 • Miasto
  SJZ
 • Zainteresowania
  Sport !

Recent Profile Visitors

2,379 profile views
 1. @MaxioR więc jak ?
 2. Wyszedłem z tym pomysłem, pare miesięcy temu Zobaczymy jak teraz odbiorą to ludzie Ja jestem za ;)
 3. Witam Od jakiegoś czasu po włączeniu komputera wyświetla mi komunikat " Nie można nawiązać połączenia z Windows" czy coś w ten deseń. Zawsze gdy wyskoczy ten błąd, w cs przestaje mi działać mikrofon, po wejściu w mój komputer nie mogę utworzyć żadnego nowego folderu, bo komputer się cały ścina, dotyczy to wgl przycisku prawej myszy i funkcji kopiuj/wklej, ku waszym pomysłom, skróty klawiszowe też nic nie dają. Czekam na waszą pomoc
 4. FeO

  Rozwiązane Muteban

  Wyświetla się na czacie ogólnym i wszyscy to widzą, nie da się nic napisać bo wiadomość znika w spamie. Głos się nie pojawia to prawda.
 5. FeO

  ONLY DD2 Dźwięki "headshot"

  Mnie to tam rajcuje jak młodego który dostał klocki lego gram też bez słuchawek, więc niech wypowiedzą się ludzie czy nie zagłusza im gry
 6. FeO

  Rozwiązane SUMMER rezygnuje

  Dzięki Summerku za grę, 3maj się
 7. FeO

  DODANY PODANIE FINCH

  Jestem na tak Aktywny, zgłasza na [email protected],nie sprawia problemów, komunikatywny
 8. FeO

  Rozwiązane Skarga

  No to odbanuj tego Next One bo teraz mu dałem na dzień bana Czaje czaje : )
 9. FeO

  Rozwiązane Skarga

  Nie wiem jak można mieć taki TUPET, żeby tak zwyzywać ludzi i jeszcze odwoływać się o unbana. Przy banie który dałem był Kania, Summer, UCZI, wszyscy potwierdzą bo później o tym rozmawialiśmy, byliśmy także wyzywani potem przez jego kolegów. Twój nick na forum, już daje mi do myślenia, że jesteś zwykłym trolem.. Proszę o nałożenie bana z powrotem. Przepraszam, że nie zajrzałem do tematu wcześniej, brak czasu.
 10. FeO

  ONLY DD2 Asysty.

  @MaxioR
 11. FeO

  Propozycja odrzucona Runda rozgrzewkowa

  Tak, ja gram na tej sieci od chyba 6/7 lat i z moich obserwacji nie wynika, żeby ktoś płakał bo nie ma rundy rozgrzewkowej. Ludzie wchodząc na server chcą grać, a nie jeszcze bawić się na początku w rundy rozgrzewkowe, jak chcesz się rozgrzać to od tego jest GG TP i DM ot tyle . A nie widzisz mnie teraz, bo mam urlop..
 12. FeO

  Propozycja odrzucona Runda rozgrzewkowa

  Ja jestem na nie, takich tematów było już pełno Nie róbmy z klasyka jakiegoś 4funa .. Za chwilę ktoś wyskoczy z uleczaniem ..
 13. FeO

  ODRZUCONY podanie FELABEZKASKU

  A ja jestem na wielkie nie ; ) Co chwile gdy go zabije wyzywa mnie na [email protected] i ma wieczne pretensje do mnie o byle gówno "że spalony, za szybko strzela, pal się dalej"
 14. FeO

  Rezygnacja trzynastki

  Też dzięki 13, byłeś dobrym przeciwnikiem, zawsze miałem satysfakcje jak mogłem Cię ubić Widzę, że dziewczyna i studia wzięły górę, powodzenia w życiu, zaglądaj do nas czasami : )