Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Cześć, dziś dodałem na serwer nowy system rankingowy. Podstawowe informacje: Zapis zabójstw, śmierci, asyst, mvp. Gracz rundy dostaje mvp. Ranking top15 jest aktualizowany raz na mapę. Pozycja w rankingu aktualizowana jest raz na rundę. Poprawiony system asyst. Więcej info znajdziecie pod komendą /menu Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie. Z czasem wprowadzę wersję rankingu online, dostępnym na stronie internetowej.
 2. 1 punkt
  Komenda /me nie działa
 3. 1 punkt
  Wszystko fajnie fajnie,tylko jestem poszkodowanym. Dodano 7 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Chciałbym,żebyś dał vipa wyznaczonej osobie na 14 dni za moje top 1 (bo i tak mam perma vipa),ja sobie wybiorę tą osobę
 4. 1 punkt
  Panowie, następnym razem zgłaszajcie takie sprawy na [email protected], a jeśli nie ma admina można zgłosić skargę za łamanie regulaminu serwera na forum. Nie ma co się wyzywać, bo zachowanie godne dzieci kłócących się o łopatkę w piaskownicy. Skarga słuszna. Za notoryczne wchodzenie na tekstury i wykorzystywanie bugów mapy zostaje nałożony ban na 24h.
 5. 1 punkt
  BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów. Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu
 6. 1 punkt
  Dużo się udzielasz na mikro jak i [email protected], byłeś adminem i masz to samo imię co ja ,na TAK
 7. 1 punkt
  25. Ośmiornice potrafią nauczyć się liczyć do pięciu, a nawet odróżniać kształty! Obok delfinów są to najbardziej inteligentne stworzenia morskie.
 8. 1 punkt
  Po to własnie są admini na serverze by tego pilnować. Jeżeli server nie jest do końca pełny to taki gracz może sobie siedzieć na spectie bo w niczym nie przeszkadza a wręcz podkreśla większa liczbe graczy na serverze. Gdy full odrazu z miejsca leci kick, tak było i bedzie wiec nie ma potrzeby wprowadzać taką propozycje.
 9. 1 punkt
  zalezy czy mi sie chce
 10. 1 punkt
  wysoka jak moj ch,.,,,,,,,,,,,,,,,,
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Zazwyczaj wysoka??
 13. 0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00