Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/17/2018 in all areas

 1. 2 points
  @MaxioR @Kotka I następnym razem, jak piszecie sobie, przy danym "byłym" adminie - brak możliwości powrotu na stanowisko admina - to przypomnijcie sobie, że nie napisaliście czegoś takiego, "bo tak", tylko mieliście powód Podania takich osób powinny być odrzucane z miejsca, zanim zdążą się wypowiedzieć gracze Zresztą, widzicie jak to się kończy ?
 2. 1 point
  No a więc tak poprzedni temat został usunięty tak więc pytam sprawdza ktos te nowe propozycje klas czy wyjebane ?
 3. 1 point
  Księga Ulicy mówi jasno : Kto coś wkleja, a wcześniej kopiuje ten na drugą szansę nie zasługuje
 4. 1 point
  Gdyby nie te twoje wcześniejsze akcje, byłabym na Tak. +widać, że się starasz +dodajesz dość ciekawe artykuły, opowiadania +myślę, że przyda się Danielowi mała pomoc Ode mnie Neutral Powodzonka!
 5. 1 point
  thx DZIALA lOVE YOu Normalnie ? ?
 6. 1 point
 7. 1 point
  polecam skopiowac bez tego br, od samego http ale z racji ze to troche trudne to dam jescze raz link http://host.csone.eu/files/demkodd2csone_5bf00fbf4fcec.rar
 8. 1 point
  Nie posiadam właśnie nie wiem czemu
 9. 1 point
  Dobrze zrobił, używanie bugów jest zabronione i równa się z banem. Jak znasz jakiegoś buga to informujesz wlasciciela, a nie wykorzystujesz go do gry. @TyTuS.
 10. 1 point
  Jestem na Tak, W dzień (przynajmniej 9-17 jak ja gram) nie widać zbytnio adminów, dopiero po południu więcej. Trza by poszukać takich co od rana grają. Mięsem chyba każdy czasem rzuci, to gra akcji i nerwów ??!!! Powodzenia !!
 11. 1 point
  Tak potrzebne jak dziwcie majtki jak nawet nie zauważyłem, że rynku już nie ma. Co tam chcesz wystawić, starą hondę civic? xd
 12. 1 point
  Na Tak: +znana mordeczka +Aktywny +ogarnięty
 13. 1 point
 14. 1 point
  Poprawił Kulturkę chociaż i tak nie była ona taka zła.. Posiada wszystko co powinien posiadać. Przyda się kolejna ogarnięta osoba do pomocy chłopakom ;)) Jestem na duże TAK.
 15. 1 point
  Hahaha, kulturalny? No przepraszam, ale za każdym razem jak jest na serwerze, to go upominam, żeby nie obrażał. Nie.
 16. 1 point
  Podzielam zdanie osób wyżej. Otrzymałeś od administracji tyle szans, nie doceniles, odszedłeś, wróciłeś. Jesteś recydywista xd Przykro mi to mówić ale nie zasługujesz na kolejną szansę. Jeśli chcesz aby w redakcji był ruch to działaj ale bez rangi. Dodam jeszcze, że to kopiowanie jest strasznie słabe. Jeśli masz już coś robić to zrób to sam. Jestem na nie.
 17. 1 point
  Elo melov2 No siema Cio Ty tam zrobiles w tej redakcji? Skopiowales cos slowo do slowo i Cie na tym zlapali? xd NOŁ
 18. 0 points
  To co mamy Ci zrobić? Dac ub bo tego nie masz?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00