All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Last week
 3. dosib

  Fotel

  Witam wszystkich. Może ktoś podpowie gdzie kupić fotel dla graczy do 500zł? Dziękuję
 4. dosib

  Horrory

  tez polecam!
 5. Earlier
 6. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  🤣
 7. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Czy ja kogoś wytknelam? Co Ty piszesz w ogóle? Co chcecie pomoc? Serwery są gdzieś indziej , forum pewnie też niedługo przestanie działać. Co chcesz ratowac skoro nic juz nie ma?
 8. Zamasu

  Wracajmy do życia !

  1. Sieć już nie funkcjonuje od dłuższego czasu. 2. Nie ma czego sprzedawać, bo serwery są już na innej sieci. 3. Nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu, bo i tak nic z niego nie wyniknie. 4. Żadna pomoc już w tym przypadku się nie przyda. Korzystając z okazji: Dziękuję Wam wszystkim za wspólne lata na tej sieci. Będzie co wspominać Jak wcześniej wspomniałem serwery nadal funkcjonują (193.33.176.87:27022, 193.33.176.108) i trzymają się dobrze. Z miejsca pragnę zaprosić Was do wspólnej rozrywki Zamknij @MaxioR już ten temat. Peace
 9. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  I co, zamierzasz wytykać teraz każdego palcem? Chcemy pomóc i chyba to się liczy Proszę zachowaj litanie dla siebie
 10. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Prawdziwy przyjaciel doskonale wie że od dłuższego czasu nie było kolorowo i powinien już wtedy pomagać aby to wszystko nie runelo.
 11. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  A czy to nie jest tak że w trudnych momentach prawdziwi przyjaciele zostają? 😉
 12. Fosterek

  Wracajmy do życia !

  to jak? [email protected] zainteresowany sprzedaniem sieci?
 13. Ali Fuck You

  Wracajmy do życia !

  Jeśli @Fosterek chce odkupić sieć no to sprzedaj ją i on zrobi z tego użytek.
 14. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Jak szlak wszystko trafił to nagle wszyscy chcą się dokładać a do zbiórek nikt nic nie dał nigdy. Serwery funkcjonują nadal a reszta to już przeszłość.
 15. Fosterek

  Wracajmy do życia !

  zawsze mozna sprobowac, ja jestem zainteresowany dalej odkupieniem sieci ;)
 16. EDZIU

  Wracajmy do życia !

  Jo dupja, takiego obrotu akcji się nie spodziewałem. Szkoda troszku, a takie fajne te ludziska tu grały. Można tylko baj baj napisać i żyć dalej.
 17. MaxioR

  Wracajmy do życia !

  Nie ma sensu ładować pieniędzy w serwery cs 1.6, ilość graczy bardzo szybko spada obecnie gra +- 35k graczy gdzie miesiąc temu było prawie 60k.
 18. Fosterek

  Wracajmy do życia !

  Witam, na samym początku bardzo chciałbym wyrazić wyrazy współczucia jako że serwerownia upadła tak nagle, zdaję sobie doskonale sprawę z tego że dla większości jest to smutna wiadomość ale cóż, nie trwa wiecznie. Kontaktuje się pisząc tutaj bo innej możliwości na chwilę obecną nie widzę, jestem zainteresowany przejęciem całej serwerowni, odkupieniem i wzięciem jej pod swoje skrzydła. Mówię tu o forum jak i serwerach jakie są. Jeżeli jest taka możliwość proszę o kontakt właściciela serwerowi.
 19. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  Jestem na etapie szkoły jeszcze ale dołożyć się zawsze mogę 😉
 20. BadBoy[THC]

  Wracajmy do życia !

  Ja tam kilka dobrych złotych miesięcznie też mogę dołożyć, zrobić adminów płatnych, i jakieś zbiórki po kilka złotych miesięcznie i bez problemu można wracać do życia, stałych użytkowników mamy na pewno około 300 więc jeśli każdy dołoży choćby 3-4 złote ( chyba nie jest to majątek) to na pewno wystarczy, chociaż może znajdą się i tacy którzy poświęca po 30-40 lub więcej. Jeśli Csone nie wstanie na nogi to ja nie wracam do cs-a, bo nie mam zamiaru zaczynać na nowej sieci. Moje miejsce było tutaj i tylko tutaj mogę wrócić. WRACAJMY!!!! ZWYCIĘŻYMY!!!!
 21. Gatki

  Wracajmy do życia !

  O forum padło, tak dawno nie wchodziłem. Myślę ze nie ma co przywracać. Takie fora jzu troche odchodzią do lamusa, Ja na przykład lubie siedziec i rozmawiac na Discordzie a forum nie potrzebne bo tam tez mozna Sobie popisać i ogłnie wszystko ogarnać ładnie. A jesli jakieś klany czy społeczność do gry na discordzie jakis serwer nie problem znaleźć.
 22. pocominazwa?

  Wracajmy do życia !

  Szkoda, akurat miałem ogromną chcicę pograć na JB, więc zaglądam co parę miesięcy z nadzieją że znów funkcjonuje :'D jak zawsze jestem zawiedziony ale cóż, czasy cska chyba już się skończyły, słyszę czasem że dużo osób wraca na różne serwery. Forum kiedyś było bardziej intuicyjne moim zdaniem łatwiej było się przyzwyczaić i zadomowić. chat box zniknął? albo jestem ślepy, integrował bardziej użytkowników. w grupie siła, gdyby faktycznie każdy się zrzucił to kwestia utrzymania nie byłaby wcale taka straszna :'D
 23. Widew

  Wracajmy do życia !

  dalej forum do boju a nie od budować się da wszystko Dodano 3 minut później --------------------------------------------------------------------------------- mogę dołożyć kasy trochę tylko tak o żeby serwery były i forum z powrotem wystartowało
 24. MeBlak

  Problemy z configiem z Archiwum X

  Usuń cs i wszystkie jego pliki ( polecam CCleaner) i zainstaluj ponownie
 25. SiekieraMotyka

  Problemy z configiem z Archiwum X

  https://ibb.co/y4W8r0v Link do komunikatu , problem jest zawiły i bardziej złożony tutaj trzeba naprawdę ogarniętej głowy .
 26. MeBlak

  Problemy z configiem z Archiwum X

  Usuń CsXGuard myślę, że pomoże
 27. Witam serdecznie . Posiadam pewien problem z którym nie mogę się uporać : mianowicie po zalogowaniu na serwer obojętnie jaki wyskakuje mi taki wycinek z konsoli : NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.43.171:27015 Connecting to 147.135.199.82:27015... Trying p48/auth3/revEmu... Connection accepted by 147.135.199.82:27015 * Przywileje ustawione BUILD 2186 SERVER (0 CRC) Server # 31 Commencing connection retry to 147.135.199.82:27015 Connecting to 147.135.199.82:27015... Trying p48/auth3/revEmu... Connection accepted by 147.135.199.82:27015 * Przywile BUILD 2186 SERVER (0 CRC) Server # 31 Missing RIFF/WAVE chunks [CSXGuard] "vgui_runscript": (ST Blocked) Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Error: could not load file sprites/grass_01.spr [CSXGuard] MOTD: Blocked [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec models\player\vip\vip.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec config_backup.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec gfx\vgui\xm1014.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec maps\de_dust2.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec maps\zm_inferno.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec resource\UI\Spectator.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec sound\player\volume.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec exec %s.cfg.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "exec sound\misc\roundsound.cfg": (SD Blocked) [CSXGuard] "clear": (SD Blocked) [CSXGuard] "clear": (SD Blocked) Dodam jeszcze że przeinstalowywałem system , cs-a , usuwałem config i nic proszę o rade z góry dziękuje.
 28. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  Nie ma co, płatnych adminów zrobić i wracamy, ja na pewno innej serwerowni nie będę reprezentował #MuremZaCsOne.eu Dodano 9 minut później --------------------------------------------------------------------------------- dokładnie
 1. Load more activity