All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. localhost

  Witam

  Witam moze szukacie kogoś do pomocy ? jak tak prosze się odezwać na Pw
 3. Cześć! Wracam do Was z kolejnym poradnikiem. Tym razem dotyczy gry na odnodze, ale po stronie CT. Zapraszam do obejrzenia oraz do subskrypcji kanału, jeśli chcecie być na bieżąco z tym co wrzucam
 4. Earlier
 5. Cześć! Przedstawiam Wam mój poradnik na temat grania na odnodze na Trainie po stronie TT. Pierwszy raz coś takiego nagrywam, więc pewnie jest sporo niedociągnięć, więc jak macie jakieś uwagi to piszcie (tutaj lub na YouTube, chociaż pewnie na YT szybciej zobaczę komentarz). Zapraszam do obejrzenia filmiku w całości i przećwiczenia pokazanych rzeczy na serwerze!
 6. tadir

  Koronawirus

  Przez tego wirusa straciłem pracę. Teraz muszę szukać po różnych stronach np. https://megapraca.pl/praca-hydraulik/wroclaw oferty pracy. Już mam dość wysyłania tych CV dlaczego w dzisiejszych czasach tak ciężko znaleźć pracę w dobrej firmie jako hydraulik? Lepiej prowadzić 1-osobową działalność?
 7. MeBlak

  Fotel

  Aliexpress XD
 8. Może twój internet tylko tyle może wyciągnąć? Sprawdzałeś?
 9. Cześć! Mam problem już od dłuższego czasu w sumie. Zacznę od sprzętu: Procesor- AMD Radeon 5 2600 six-core Karta graficzna - AMD Ryzen RX 580 Ram - 8 giga Płyta głowna - jakaś chujowa za 250zł xD Problem dotyczy internetu. Mam po 20-25mb/s downloadu i 5mb/s uploudu oraz 30ms, mimo to w grze na polskich serwerach potrafie mieć 40pingu, nagle gra sie zacina na milisekunde i mam 400, tak bez przerwy totalnie nie da się grać, ustawiałem pełno rzeczy w grze nic nie pomaga. Internet mam z T-mobile, mieszkam na wsi. Jest to router wi-fi. Używam wifi ponieważ gdy podłączam kablem, to mam gorszą prędkość i jakoś gorzej chodzi. (wiem to dziwne) Proszę o pomoc, pewnie dla osoby, która rozwiąże problem znajdzie się jakiś mały prezent.
 10. MaxioR

  Wracajmy do życia !

  Dzięki za wspólną zabawę ale okres jest za nami i nie ma sensu wracać do 1.6
 11. MaxioR

  Powracajcie

  CS 1.6 umarł Ilość graczy od czasu zamknięcia sieci, czyli od 2 miesięcy spadła o 70%.
 12. Poeta - NAUGHTY B0Y †

  Powracajcie

  Podobny temat juz byl, przeczytaj komentarze https://www.csone.eu/topic/54826-wracajmy-do-zycia/
 13. Melton

  Powracajcie

  Witam, byłem kiedyś kiedyś na tym forum, fajnie było. Może dużo nie umiem ale mogę pomóc przy tworzeniu i lekkiej modyfikacji serwera. Niestety wszystkie moje pluginy poszły 2 lata temu do kosza, bo miałem już nie wbijać na żadne forum. Powracajcie - powracamy, macie fajny prosty styl nie zbambrowany jak inne, wyraźny:)
 14. dosib

  Fotel

  Witam wszystkich. Może ktoś podpowie gdzie kupić fotel dla graczy do 500zł? Dziękuję
 15. dosib

  Horrory

  tez polecam!
 16. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  🤣
 17. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Czy ja kogoś wytknelam? Co Ty piszesz w ogóle? Co chcecie pomoc? Serwery są gdzieś indziej , forum pewnie też niedługo przestanie działać. Co chcesz ratowac skoro nic juz nie ma?
 18. Zamasu

  Wracajmy do życia !

  1. Sieć już nie funkcjonuje od dłuższego czasu. 2. Nie ma czego sprzedawać, bo serwery są już na innej sieci. 3. Nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu, bo i tak nic z niego nie wyniknie. 4. Żadna pomoc już w tym przypadku się nie przyda. Korzystając z okazji: Dziękuję Wam wszystkim za wspólne lata na tej sieci. Będzie co wspominać Jak wcześniej wspomniałem serwery nadal funkcjonują (193.33.176.87:27022, 193.33.176.108) i trzymają się dobrze. Z miejsca pragnę zaprosić Was do wspólnej rozrywki Zamknij @MaxioR już ten temat. Peace
 19. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  I co, zamierzasz wytykać teraz każdego palcem? Chcemy pomóc i chyba to się liczy Proszę zachowaj litanie dla siebie
 20. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Prawdziwy przyjaciel doskonale wie że od dłuższego czasu nie było kolorowo i powinien już wtedy pomagać aby to wszystko nie runelo.
 21. MeBlak

  Wracajmy do życia !

  A czy to nie jest tak że w trudnych momentach prawdziwi przyjaciele zostają? 😉
 22. Fosterek

  Wracajmy do życia !

  to jak? [email protected] zainteresowany sprzedaniem sieci?
 23. Ali Fuck You

  Wracajmy do życia !

  Jeśli @Fosterek chce odkupić sieć no to sprzedaj ją i on zrobi z tego użytek.
 24. PaCiiaa. / 69.

  Wracajmy do życia !

  Jak szlak wszystko trafił to nagle wszyscy chcą się dokładać a do zbiórek nikt nic nie dał nigdy. Serwery funkcjonują nadal a reszta to już przeszłość.
 25. Fosterek

  Wracajmy do życia !

  zawsze mozna sprobowac, ja jestem zainteresowany dalej odkupieniem sieci ;)
 26. EDZIU

  Wracajmy do życia !

  Jo dupja, takiego obrotu akcji się nie spodziewałem. Szkoda troszku, a takie fajne te ludziska tu grały. Można tylko baj baj napisać i żyć dalej.
 27. MaxioR

  Wracajmy do życia !

  Nie ma sensu ładować pieniędzy w serwery cs 1.6, ilość graczy bardzo szybko spada obecnie gra +- 35k graczy gdzie miesiąc temu było prawie 60k.
 1. Load more activity