O tym Klubie

Miejsce spotkań dla wszystkich fanów kochanego klubu Real Madryt.

1. Co nowego w tym klubie
  2. Według mnie pierwsza połowa przebiegała jak w Cardiff. Myślałem, że Juve ruszy w drugiej połowie, ale zwyczajnie dało się zdominować. Bierność w polu karnym przy przewrotce Crisa - karygodna. Tak nie gra blok zeszłorocznego finalisty LM. Na ogromny minus Dybala, który w zeszłym sezonie rozstrzeliwuje Barcę, a następnie traci głowę i dostaje czerwo. Jestem fanem Realu ale jestem też człowiekiem obiektywnym. Mogliśmy ten mecz skończyć remisem, a wygraliśmy wysoko, choć mogło być z 5:0 minimum. Grane było dużo kontr, co zapowiadał mecz z Las Palmas. W każdym razie półfinał czeka, według mnie trafimy na City, a w finale na Barcelonę. Emocje które temu towarzyszyły ciężko opisać. Na początku już się cieszyliśmy ale Juve doszło do głosu i to mnie troszkę ostudziło. Ale po golu Cristiano, wypadł mi kubek z rąk. Oniemiałem. Bramka Marcelo także majstersztyk. Real Vamos, Hasta el final!
  3. Z przebiegu meczu nie zapowiadało się na takie zwycięstwo, a wynik 0:3 jest i tak łagodny. Sam CR7 mógł zdobyć 4 bramki ale i tak jego bramką ozdobą dotychczasowej edycji LM Cudo można zobaczyć tu https://twitter.com/i/web/status/981263040376123400 Jak podobał się mecz?